Näitan 1–12 tulemust 28-st

Kuva küljemenüü

Öökapp Tomy 3

Öökapp Tomy on valmistatud naturaalsest parima kvaliteedi tamme puidust kombineerituna täispuit tamme spooniga plaadiga. Võimalik tellida ka saarepuidust või teistest puiduliikidest. Kappi kõrgus 50 cm, ülemine sahtel 15 cm, alumine - 19 cm, laius 40 cm, sügavus on 30 cm. Võimalik tellida kõikides RAL värvides. Eritellimusel materjal mõõt, toon ja viimistlus muudetav

Voodi Peter

Voodi Peter on massiiv tammepuidust valmistatud täispuit voodi. Tootmisel kasutatud ainult preemium kvaliteedi euroopa tammepuitu. Töödeldud Osmo õlivahaga. 100% väärispuit massiiv täispikk lamell! Voodiraam on valmistatud 30 mm paksust tammeplangust. Eritellimusel kõrgus, mõõdud, materjalid, viimistlus ja toonid muudetavat. Voodipõhi ja madrats ei ole komplektis. Voodi mõõdud on antud sobiva madradsi mõõtude järgi. Tegelik voodi välismõõt on suurem. Lihtne monteerida.

Voodi E tamm

Voodi E on lihtsam kogu voodivalikust täispuit tamme voodi. See endiselt valmistatud 100% tamme puidust. Tootmisel kasutatud ainult preemium kvaliteedi euroopa tammepuitu. Töödeldud naturaalse õliga. Kõik meie mööbli pinnad kaetud õliga mis on täiesti ohutu teie pereliikmete tervisele. 100% väärispuit massiiv täispikk lamell! Voodiraam on valmistatud 19 mm paksust tammeplaadist. Voodi kõrgus koos 15cm paksu madratsiga – 48 cm Eritellimusel kõrgus, mõõdud, materjalid, viimistlus ja toonid muudetavat. Voodipõhi ja madrats ei ole komplektis. Voodi mõõdud on antud sobiva madradsi mõõtude järgi. Tegelik voodi välismõõt on suurem. Pildil tamm cognac Lihtne monteerida.

Voodi E 2 tamm

E 2 on lihtsam kogu voodivalikust täispuit tamme voodi. See endiselt valmistatud 100% pikka lamelliga tamme puidust. Tootmisel kasutatud ainult preemium kvaliteedi euroopa tammepuitu. Töödeldud naturaalse õliga. Kõik meie mööbli pinnad kaetud õliga mis on täiesti ohutu teie pereliikmete tervisele. 100% väärispuit massiiv täispikk lamell! Voodiraam on valmistatud 19 mm paksust tammeplaadist. Voodi kõrgus koos 15cm paksu madratsiga - 48 cm Eritellimusel kõrgus, mõõdud, materjalid, viimistlus ja toonid muudetavat. Voodipõhi ja madrats ei ole komplektis. Voodi mõõdud on antud sobiva madradsi mõõtude järgi. Tegelik voodi välismõõt on suurem. Pildil tamm cognac Lihtne monteerida.

Voodi E2 saar

E2 on lihtne täispuit saare voodi. See endiselt valmistatud 100% pikka lamelliga saare puidust. Tootmisel kasutatud ainult preemium kvaliteedi euroopa puitu. Töödeldud Osmo õlivahaga. Kõik meie mööbli pinnad kaetud õliga mis on täiesti ohutu teie pereliikmete tervisele. 100% väärispuit massiiv täispikk lamell! Voodiraam on valmistatud 20 mm paksust saareplaadist. Voodi kõrgus koos 15cm paksu madratsiga - 48 cm Eritellimusel kõrgus, mõõdud, materjalid, viimistlus ja toonid muudetavat. Voodipõhi ja madrats ei ole komplektis. Voodi mõõdud on antud sobiva madradsi mõõtude järgi. Tegelik voodi välismõõt on suurem. Saar cognac on pildil, võimalik tellida ka teistes toonides. Lihtne monteerida.

Voodi E saar

E on lihtne täispuit saare voodi. See endiselt valmistatud 100% pikka lamelliga saare puidust. Tootmisel kasutatud ainult preemium kvaliteedi euroopa puitu. Töödeldud Osmo õlivahaga. Kõik meie mööbli pinnad kaetud õliga mis on täiesti ohutu teie pereliikmete tervisele. 100% väärispuit massiiv täispikk lamell! Voodiraam on valmistatud 20 mm paksust saareplaadist. Voodi kõrgus koos 15cm paksu madratsiga - 48 cm Eritellimusel kõrgus, mõõdud, materjalid, viimistlus ja toonid muudetavat. Voodipõhi ja madrats ei ole komplektis. Voodi mõõdud on antud sobiva madradsi mõõtude järgi. Tegelik voodi välismõõt on suurem. Pildil saar cognac Lihtne monteerida.

Voodi Easy 2 tamm

Easy 2 on lihtsam kogu voodivalikust täispuit tamme voodi. See endiselt valmistatud 100% pikka tamme puidust. Tootmisel kasutatud ainult preemium kvaliteedi euroopa tammepuitu. Töödeldud naturaalse õliga. Kõik meie mööbli pinnad kaetud õliga mis on täiesti ohutu teie pereliikmete tervisele. 100% väärispuit massiiv täispikk lamell! Voodiraam on valmistatud 19 mm paksust tammeplaadist. Voodi kõrgus koos 15cm paksu madratsiga - 48 cm Eritellimusel kõrgus, mõõdud, materjalid, viimistlus ja toonid muudetavat. Voodipõhi ja madrats ei ole komplektis. Voodi mõõdud on antud sobiva madradsi mõõtude järgi. Tegelik voodi välismõõt on suurem. Lihtne monteerida.

Voodi Gale

Voodi Gale on massiiv tammeplankust valmistatud täispuit voodi. Tootmisel kasutatud ainult preemium kvaliteedi euroopa tammepuitu. Töödeldud Osmo õlivahaga. 100% väärispuit massiiv täispikk plank! Voodiraam on valmistatud 30 mm paksust tammeplangust. Eritellimusel kõrgus, mõõdud, materjalid, viimistlus ja toonid muudetavat. Voodipõhi ja madrats ei ole komplektis. Voodi mõõdud on antud sobiva madradsi mõõtude järgi. Tegelik voodi välismõõt on suurem. Lihtne monteerida.

Öökapp Tomy

Öökapp Tomy on valmistatud naturaalsest parima kvaliteedi tamme puidust kombineerituna täispuit tamme spooniga plaadiga. Võimalik tellida ka saarepuidust või teistest puiduliikidest. Kappi kõrgus 50 cm, ülemine sahtel 15 cm, alumine - 19 cm, laius 40 cm. Sügavus 30 cm. Võimalik tellida erinevates toonides. Eritellimusel materjal mõõt, toon ja viimistlus muudetav

Öökapp Alex 1

Öökapp Alex on valmistatud massiivsest 25 mm valgest saarest. Võimalik tellida valgest saarest ja tammest ning toonida erinevatesse toonidesse. Pildil on valge saar light toonis. Kapp valmistatud preemium kvaliteedi saare ja tammeplankudest. Kõik meie mööbli pinnad kaetud õliga mis on täiesti ohutu teie pereliikmetele. Kõrgus 55 cm, laius 50 cm, sügavus 30 cm 100% väärispuit massiiv täispikk plank! Eritellimusel materjal mõõt, toon ja viimistlus muudetav

Öökapp Alex

Öökapp Alex on valmistatud massiivsest 25 mm valgest saarest. Sahtliuks - tammest, mida võimalik toonida erinevatesse toonidesse. Piltidel on sahtliuksed naturaalne tamm ja tobaco tamm. Võimalik tellida ka 100% tamme, 100% saart eri toone Kapp valmistatud preemium kvaliteedi saare ja tammeplankudest. Kõik meie mööbli pinnad kaetud õliga mis on täiesti ohutu teie pereliikmetele. Sahtel avaneb vajutusega. Kõrgus 55 cm, laius 50 cm, sügavus 30 cm 100% väärispuit massiiv täispikk plank! Eritellimusel materjal mõõt, toon ja viimistlus muudetav

Hõljuv voodi F1 (Valge tamm)

F1 on massiiv 30 mm tammeplankust valmistatud täispuit voodi. Tootmisel kasutatud ainult preemium kvaliteedi Euroopa tammepuitu. Töödeldud naturaalse õliga. Voodipõhja toetusserv 25 cm maast. Voodikülje paksus 30 mm, jalad 90x90 mm. Peatsi kõrgus 80 cm maast 100% väärispuit massiiv täispikk plank! Voodi kõrgus koos 15cm paksu madratsiga - 46 cm Eritellimusel kõrgus, mõõdud, materjalid, viimistlus ja toonid muudetavat. Pildid on tehtud voodist laiusega 160 cm. Materjaliks - valge kattev õlivahaga tamm. Voodipõhi ja madrats ei ole komplektis. Voodi mõõdud on antud sobiva madradsi mõõtude järgi. Tegelik voodi välismõõt on suurem. Lihtne monteerida.