Eritellimusel vannitoamööbel. Rikkalik valik vannituppa sobivaid puiduliike: tamm, pähkel, tiigipuu, irokko ja palju muud. Fasaad võimalik tellida ka värvitud niiskuskindlast HDF plaadist.

Näitan kõiki 5 tulemust

Kuva küljemenüü

Vannitoamööbel eritellimusel

0
Kas ideaalselt sobiva vannitoamööbli leidmine on lihtne? See peab sobima kokku üldise kodu sisekujundusega ja vannitoaga omaette eraldi. Funktsionaalsus on väga oluline, ometigi see on iga inimese jaoks erinev. Mööbel peab olema täpselt õigete mõõtudega, et see oleks harmoonias proportsionaalselt ruumiga/seinaga millele see paigaldatakse. ...ja materjalide valik - kas tamme klassikaline, ürgne võlu või soliidsem ameerika pähkel? Või hoopis jalakas, sest see on tuntud ammusest ajast kui niiskusele ja veekahjustustele väga vastupidav puiduliik? Ehk see peab olema tiigipuu või irokko, et sobida laevatekki põrandaga kokku... Teine unistab, näiteks, kindla värvitooni ustega ja puidust korpusega vannitoamööblist? Need soovid on igal ühel erinevad ja meie Oak&Ash-is mõistame seda. Me kaunistame Teie vannituba täpselt sellise mööbliga millest Te unistate. Andke meile võimalus täita Teie unistused - kirjutage millist mööblit soovite oma vannitoas näha.

Riiul Tomy

199261
Riiul Tomy on saadaval ühetoonilisena kas 100% tamme või 100% saarepuidust, sammuti on valikus Oak&Ash vasjant, kus tagumine post on valgepärl õliga kaetud saar ja riiulid naturaalse õliga kaetud tamm. Riiuli kõrgus vali 117, 137 ja 157 cm vahel. Riiul valmistatud paksust massiivsest puidust. Tagumine post 40 mm paks, riiulid - 30 mm paksusega. Riiuli plaatide asukohad määrab klient ise - kas vasakul ääres, keskel või paremal. Vastavad kruvikohad on eelnevalt ettepuuritud Riiul on valmistatud massiivplankust, mis on ühendatud omavahel erilise tehnoloogia abil. See tagab materjalile stabiilsust ja vastupidavust. Valmistamisel kasutatud ainult preemium kvaliteedi puitu. Töödeldud naturaalse õliga. Kõik meie mööbli pinnad kaetud õliga mis on täiesti ohutu teie pereliikmete tervisele ja millel on ka FoodContactMaterial sertifikaat. 100% väärispuit massiiv täispikk plank! Eritellimusel mõõt, toon, material muudetavat. Lisateabe saamiseks pöörduge klienditoe poole.

Riiul Kats

354
Riiul Kats on saadaval kas ühetoonilisena kas 100% tamme või 100% saarepuidust, või Oak&Ash variandis, kus küljed ja tagumine post on valgepärl õliga saar ja riiulid naturaalse õliga tammest. Riiuli mõõt: Kõrgus 180 cm, laius 65 cm, sügavus 25 cm Riiul on valmistatud massiivplankust, mis on ühendatud omavahel erilise tehnoloogia abil, mis tagab materjalile stabiilsust ja vastupidavust. Valmistamisel kasutatud ainult preemium kvaliteedi puitu. Töödeldud naturaalse õliga. Kõik meie mööbli pinnad kaetud õliga mis on täiesti ohutu teie pereliikmete tervisele ja millel on ka FoodContactMaterial sertifikaat. 100% väärispuit massiiv täispikk plank! Eritellimusel mõõt, toom, material muudetavat. Lisateabe saamiseks pöörduge klienditoe poole.

Riiul Ruth

3554
Sügavus 12 cm, puidu paksus 20 mm, tamm või saar, mõõtmeid, viimistlust, materjali, toon saab muuta. Kaetud loodusliku õliga.

100% naturaalne puitplank!

Kõik meie mööbli pinnad on kaetud õliga, mis on teie pereliikmete tervisele täiesti ohutu ja mille on kinnitanud ka FoodContactMaterial.

Lisateabe saamiseks pöörduge klienditeeninduse poole.

Kapp-riiul Tomy

154
Kapp-riiul Tomy on valmistatud paksust massiivsest 30 mm puidust. Võimalik tellida kas 100% tamme, 100% saart eri toone vüi Oak&Ash variandis, kus korpus on valgepärl õliga saarest ja riiul ning jalad tammest. Kapp valmistatud preemium kvaliteedi saare ja tammeplankudest. Kõik meie mööbli pinnad kaetud õliga mis on täiesti ohutu teie pereliikmete tervisele ja millel on ka FoodContactMaterial sertifikaat. Võimalik panna kas jalgadele või otse põrandale ilma jalgadeta või panna rippuma seina.  Jalad igal juhul komplektis. 100% väärispuit massiiv täispikk plank! Eritellimusel materjal mõõt, toon ja viimistlus muudetav