Söögilaud. Kas lihtsalt mööbliese?

Meie, Oak&Ash-is usume et kaugelt mitte. Me usume, et söögilaud on tähelepanu keskpunkt köögis-söögitoas. Valmistatud ainult parimast, hoolikalt valitud puidust säilitab see pikki aastaid oma kauni ilme.
Ei mingeid oksakohti ega lõhesi. Ühtlaselt stabiilne ja tugev, kordumatu muster rõhutab massiivpuitu ürgse jõudu ja väge. See kõik tipptasemel saksa puidutöötlemis tehnoloogia kastmes, vürtsitatud erilise plankude ühendamise tehnoloogiaga ja Osmo õlivaha koorega ongi õige söögilaua retsept.

Näitan 1–12 tulemust 35-st

Kuva küljemenüü

Diivanilaud Iiris

231541
Diivanilaud Iiris on valmistatud parimast tamme või saare puidust ning on värvitud samast puidust jalgadel.  Toode on mõeldud teenima omaniku aastakümneid – see on vastupidav ja stabiilne kuna on valmistatud kõrgeima kvaliteedi plankudest laiusega 10-15cm. Lauaplangud on hoolikalt valitud ja omavahel ühendatud erilise saksa tehnoloogia abil. Laud Loft on täiesti ohutu teie pereliikmete tervisele kuna see on kaetud premium kvaliteedi spetsiaalselt töötasapindadele väljatöötatud õliga, mis vastab kõige rangematele kasutusala normidele. Laua kõrgus 430 mm. Lauaplaadi paksus 24mm. Laua mõõt, serv, toon, jalad ja selle kinnituskoht lauaplaadile, plaadi paksus ja muud omadused on eritellimusel muudetavat. Samuti on võimalik tellida laua muudest puiduliikidest. Lisainfoks võtke ühendust meie klienditeenindusega. Materjal ja toon märkige tellides lisainfo lahtrisse check-outi juures.

Diivanilaud Loft

226530
Diivanilaud Loft on valmistatud parimast tamme või saare puidust ning on metalljalgadel.  Toode on mõeldud teenima omaniku aastakümneid – see on vastupidav ja stabiilne kuna on valmistatud kõrgeima kvaliteedi plankudest laiusega 10-25cm. Lauaplangud on hoolikalt valitud ja omavahel ühendatud erilise saksa tehnoloogia abil. Laud Loft on täiesti ohutu teie pereliikmete tervisele kuna see on kaetud premium kvaliteedi spetsiaalselt töötasapindadele väljatöötatud õliga, mis vastab kõige rangematele kasutusala normidele. Laua kõrgus 400 mm. Lauaplaadi paksus 24mm. Laua mõõt, serv, toon, jalad ja selle kinnituskoht lauaplaadile, plaadi paksus ja muud omadused on eritellimusel muudetavat. Samuti on võimalik tellida laua muudest puiduliikidest. Lisainfoks võtke ühendust meie klienditeenindusega. Materjal ja toon märkige tellides lisainfo lahtrisse check-outi juures.

Diivanilaud Mike

168362
Diivanilaud Mike on mõeldud teenima omaniku aastakümneid – see on vastupidav ja stabiilne kuna on valmistatud kõrgeima kvaliteedi plankudest laiusega 10-25cm. Lauaplangud on hoolikalt valitud ja omavahel ühendatud erilise tehnoloogia abil. Laud Mike on täiesti ohutu teie pereliikmete tervisele kuna see on kaetud premium kvaliteedi spetsiaalselt töötasapindadele väljatöötatud õliga, mis vastab kõige rangematele kasutusala normidele. Meie kasutatud õli on üks vähestest mis täiesti ohutu inimese tervisele kokkupuudes toiduga. Laua kõrgus 430 mm. Lauaplaadi paksus 26mm. Laua mõõt, serv, toon, jalad ja selle kinnituskoht lauaplaadile, plaadi paksus ja muud omadused on eritellimusel muudetavat. Samuti on võimalik tellida laua muudest puiduliikidest. Lisainfoks võtke ühendust meie klienditeenindusega.

Laud Live Edge metallraamil

7001,516
Metallraamil laud Live Edge on mõeldud teenima omaniku aastakümneid - see on vastupidav ja stabiilne kuna on valmistatud kõrgeima kvaliteedi plankudest laiusega 10-20cm. Ja 3 cm paksusega. Lauaplangud on hoolikalt valitud ja omavahel ühendatud erilise tehnoloogia abil. Laud Live Edge on täiesti ohutu teie pereliikmete tervisele kuna see on kaetud premium kvaliteedi spetsiaalselt väljatöötatud õliga/Osmo õlivahaga, mis vastab kõige rangematele kasutusala normidele. Meie kasutatud õli on üks vähestest mis täiesti ohutu inimese tervisele kokkupuudes toiduga. Laua kõrgus 760 mm. Lauaplaadi paksus 30mm. Laud on loodusliku servaga, mis iga laua puhul erineva joonega. Mõõt, toon, jalad ja selle kinnituskoht lauaplaadile, plaadi paksus ja muud omadused on eritellimusel muudetavat. Samuti on võimalik tellida laua muudest puiduliikidest. Lisainfoks võtke ühendust meie klienditeenindusega.

Kirjutuslaud sahtlitega Fos

329549
Laud Fos on valmistatud preemium kvaliteedi tamme või saaarepuidust. Lauaplaat kaetud naturaalse õlivahaga. Kõik meie mööbli pinnad kaetud õliga mis on täiesti ohutu teie pereliikmetele ja millel on ka FoodContactMaterial sertifikaat. Lauaplaadi paksus 20 mm. Laua kõrgus 780mm, sahtli kõrgus 12 cm. Mõõdud muudetavat eritellimusel. 100% väärispuit massiiv täispikk plank! Eritellimusel värvitoon, materiaal ja mõõdud muudetavat. Lisateabe saamiseks pöörduge klienditoe poole.

Laud Aliise sirge äärega

386890
Eestis valmistatud laud Aliise on mõeldud teenima omaniku aastakümneid - see on vastupidav ja stabiilne kuna on valmistatud kõrgeima kvaliteedi laiast plangust 10-20 cm laiusega viimistletud loodusliku õlivahaga. Laud  on täiesti ohutu teie pereliikmete tervisele kuna see on kaetud premium kvaliteedi töötasapinna õliga, mis vastab kõige rangematele kasutusala normidele. Meie kasutatud õli on üks vähestest mis täiesti ohutu inimese tervisele kokkupuudes toiduga. Laua kõrgus 750 mm. Lauaplaadi paksus 24mm. Laua mõõt, serv, toon, jalad, plaadi paksus ja muud omadused on eritellimusel muudetavat. Samuti on võimalik tellida laua muudest puiduliikidest (saar, pöök, kask). Lisainfoks võtke ühendust meie klienditeenindusega. Pildil valge tamm

Laud Aliise kumerate äärtega

386890
Eestis valmistatud laud Aliise on mõeldud teenima omaniku aastakümneid - see on vastupidav ja stabiilne kuna on valmistatud kõrgeima kvaliteedi laiast plangust 10-20 cm laiusega viimistletud loodusliku õlivahaga. Laud  on täiesti ohutu teie pereliikmete tervisele kuna see on kaetud premium kvaliteedi töötasapinna õliga, mis vastab kõige rangematele kasutusala normidele. Meie kasutatud õli on üks vähestest mis täiesti ohutu inimese tervisele kokkupuudes toiduga. Laua kõrgus 750 mm. Lauaplaadi paksus 24mm. Laua servad on kerge kumerusega. Keskel on laud 10 cm laiem kui äärtest. Mõõt antud kõige laiematest kohtadest. Laua mõõt, serv, toon, jalad, plaadi paksus ja muud omadused on eritellimusel muudetavat. Samuti on võimalik tellida laua muudest puiduliikidest (saar, pöök, kask). Lisainfoks võtke ühendust meie klienditeenindusega. Pildil valge tamm

Saarepuidust laud Gale puitjalgadel

8351,133
Puitjalgadega laud Gale on mõeldud teenima omaniku aastakümneid - see on vastupidav ja stabiilne kuna on valmistatud kõrgeima kvaliteedi plankudest laiusega 10-25cm. Lauaplangud on hoolikalt valitud ja omavahel ühendatud erilise tehnoloogia abil. Laud Gale on täiesti ohutu teie pereliikmete tervisele kuna see on kaetud premium kvaliteedi spetsiaalselt töötasapindadele väljatöötatud õliga, mis vastab kõige rangematele kasutusala normidele. Meie kasutatud õli on üks vähestest mis täiesti ohutu inimese tervisele kokkupuudes toiduga. Laua kõrgus 760 mm. Lauaplaadi paksus 40mm. Laua mõõt, serv, toon, jalad ja selle kinnituskoht lauaplaadile, plaadi paksus ja muud omadused on eritellimusel muudetavat. Samuti on võimalik tellida laua muudest puiduliikidest. Lisainfoks võtke ühendust meie klienditeenindusega.

Saarest laud Gale metalljalgadel

8431,320
Metalljalgadega laud Gale on mõeldud teenima omaniku aastakümneid - see on vastupidav ja stabiilne kuna on valmistatud kõrgeima kvaliteedi plankudest laiusega 10-25cm. Lauaplangud on hoolikalt valitud ja omavahel ühendatud erilise tehnoloogia abil. Laud Gale on täiesti ohutu teie pereliikmete tervisele kuna see on kaetud premium kvaliteedi spetsiaalselt töötasapindadele väljatöötatud õliga, mis vastab kõige rangematele kasutusala normidele. Meie kasutatud õli on üks vähestest mis täiesti ohutu inimese tervisele kokkupuudes toiduga. Laua kõrgus 760 mm. Lauaplaadi paksus 40mm. Tava tellimuse puhul metalljalad saab valida trapets või ristküliku kujuga värvid: grafiithall, hall, beez, valge, must, coper (läikiv) ja tumehall metallik. Laua mõõt, serv, toon, jalad ja selle kinnituskoht lauaplaadile, plaadi paksus ja muud omadused on eritellimusel muudetavat. Samuti on võimalik tellida laua muudest puiduliikidest. Lisainfoks võtke ühendust meie klienditeenindusega.

Tammest laud Mikk puidust treitud jalgadeaga

7481,496
Puidust treitud jalgadega laud Mikk on mõeldud teenima omaniku aastakümneid - see on vastupidav ja stabiilne kuna on valmistatud kõrgeima kvaliteedi tamme plankudest laiusega 10-25cm. Ühtlaselt stabiilne. Lauaplangud on hoolikalt valitud ja omavahel ühendatud erilise tehnoloogia abil. Laud on täiesti ohutu teie pereliikmete tervisele kuna see on kaetud premium kvaliteedi spetsiaalselt töötasapindadele väljatöötatud õliga/Osmo õlivahaga, mis vastab kõige rangematele kasutusala normidele. Meie kasutatud õli on üks vähestest mis täiesti ohutu inimese tervisele kokkupuudes toiduga. Laua kõrgus 760 mm. Lauaplaadi paksus 40mm. Jalad saab valida lisaks esipildil olevatele ka 4 lisa variandist või valmistame lauajalad tellija projekti järgi. Mõõt, serv, toon, jalgade kuju ja selle kinnituskoht lauaplaadile, plaadi paksus ja muud omadused on eritellimusel muudetavat. Samuti on võimalik tellida laua muudest puiduliikidest. Lisainfoks võtke ühendust meie klienditeenindusega.

Saarest laud Mikk puidust treitud jalgadeaga

6311,262
Puidust treitud jalgadega laud Mikk on mõeldud teenima omaniku aastakümneid - see on vastupidav ja stabiilne kuna on valmistatud kõrgeima kvaliteedi saare plankudest laiusega 10-20cm. Ühtlaselt stabiilne. Lauaplangud on hoolikalt valitud ja omavahel ühendatud erilise tehnoloogia abil. Laud Mihkel on täiesti ohutu teie pereliikmete tervisele kuna see on kaetud premium kvaliteedi spetsiaalselt töötasapindadele väljatöötatud õliga/Osmo õlivahaga, mis vastab kõige rangematele kasutusala normidele. Meie kasutatud õli on üks vähestest mis täiesti ohutu inimese tervisele kokkupuudes toiduga. Laua kõrgus 760 mm. Lauaplaadi paksus 40mm. Jalad saab valida lisaks esipildil olevatele ka 4 lisa variandist või valmistame lauajalad tellija projekti järgi. Mõõt, serv, toon, jalgade kuju ja selle kinnituskoht lauaplaadile, plaadi paksus ja muud omadused on eritellimusel muudetavat. Samuti on võimalik tellida laua muudest puiduliikidest. Lisainfoks võtke ühendust meie klienditeenindusega.

Saarest laud Mihkel puidust

6491,395
Puidust x jalgadega Laud Mihkel on mõeldud teenima omaniku aastakümneid - see on vastupidav ja stabiilne kuna on valmistatud kõrgeima kvaliteedi saare plankudest laiusega 10-20cm. Ühtlaselt stabiilne. Lauaplangud on hoolikalt valitud ja omavahel ühendatud erilise tehnoloogia abil. Laud Mihkel on täiesti ohutu teie pereliikmete tervisele kuna see on kaetud premium kvaliteedi spetsiaalselt töötasapindadele väljatöötatud õliga/Osmo õlivahaga, mis vastab kõige rangematele kasutusala normidele. Meie kasutatud õli on üks vähestest mis täiesti ohutu inimese tervisele kokkupuudes toiduga. Laua kõrgus 760 mm. Lauaplaadi paksus 40mm. Mõõt, serv, toon, jalad ja selle kinnituskoht lauaplaadile, plaadi paksus ja muud omadused on eritellimusel muudetavat. Samuti on võimalik tellida laua muudest puiduliikidest. Lisainfoks võtke ühendust meie klienditeenindusega.