Näitan 1–12 tulemust 13-st

Kuva küljemenüü

TV alus Arina. Tamme või saare spoon

250549
Eestis valmistatud TV alus on kõrgkvaliteetsest 26 mm PLP puitplaadist, kaetud naturaalse tamme spooniga. Viimistletud valge katva õlivahaga. Võimalik tellida teiste viimistlustega, teistest materjalidest - täispuit/ niiskuskindel HDF jne. Sügavus on 40 cm. Kõrgus 40cm. Pikkus  120, 150, 180, 200 ja 230 cm. Pildil tammespooniga kapp, valge kattev õlivaha Osmo Eritellimusel mõõdud, jalad, käepidemed, toonid ja materjal muudetavad.

Nurgariiul Carine

105
Nurgariiul Carine on saadaval ühetoonilisena kas 100% tamme või 100% saarepuidust, või Oak&Ash variandis, kus küljed on valgepärl õliga saar ja riiulid naturaalse õliga tammest. Riiul on valmistatud massiivplankust, mis on ühendatud omavahel erilise tehnoloogia abil, mis tagab materjalile stabiilsust ja vastupidavust. Valmistamisel kasutatud ainult preemium kvaliteedi puitu. Plaadi paksus 20 mm. Riiuli kõrgus 30 cm. Sügavus 20 cm, välismõõt 40x60. Töödeldud naturaalse õlivahaga. Kõik meie mööbli pinnad kaetud õliga mis on täiesti ohutu teie pereliikmete tervisele ja millel on ka FoodContactMaterial sertifikaat. 100% väärispuit massiiv täispikk plank! Eritellimusel mõõt, toon, material muudetavat. Lisateabe saamiseks pöörduge klienditoe poole.

Öökapp Igir

132
Öökapp Igir on valmistatud massiivsest 20 mm puidust. Võimalik tellida erinevatest puiduliikidest. Pildil naturaalne õli tamm. Kapp valmistatud preemium kvaliteedi tammeplankudest. Kõik meie mööbli pinnad kaetud õliga mis on täiesti ohutu teie pereliikmete tervisele. kõrgus 40, laius 45, sügavus 30 cm Öökapil sahtel, võimalik ka tellida käepidemega. Tarnitakse kokku monteeritud kujul. 100% väärispuit massiiv täispikk plank! Eritellimusel materjal mõõt, toon ja viimistlus muudetav

Riiul Sten

348386
Riiul Sten on valmistatud massiivplankust, mis on ühendatud omavahel erilise tehnoloogia abil, mis tagab materjalile stabiilsust ja vastupidavust. Valmistamisel kasutatud ainult preemium kvaliteedi puitu. Töödeldud Osmo õlivahaga. Pildil riiul saarest, naturaalses toonis õliga. Sügavus 30 cm Kõik meie mööbli pinnad kaetud õliga mis on täiesti ohutu teie pereliikmete tervisele. 100% väärispuit massiiv täispikk plank! Eritellimusel mõõt, toom, material muudetavat. Lisateabe saamiseks pöörduge klienditoe poole.

Riiul / veiniriiul tammest Harold

780
Veiniriiul tammest Harold. Valmistatud 22 mm premium kvaliteedi tamme materjalist. Kõik detailid on täispikkad, valmistamisel kasutatud ainult parim võimalikest kvaliteedist tammepuitu. Kaetud Osmo õlivahaga. Riiuli laius 90 cm, sügavus 45 cm, kõrgus 190 cm. Suurusi, disaini, toone ja viimistlus saab muuta vastavalt individuaalsele vajadusele. Lisainfo saamiseks pöörduge palun klienditeeninduse poole.

Riiul / veiniriiul tammest Harold

466
Veiniriiul tammest Harold. Valmistatud 22 mm premium kvaliteedi tamme materjalist. Kõik detailid on täispikkad, valmistamisel kasutatud ainult parim võimalikest kvaliteedist tammepuitu. Kaetud Osmo õlivahaga. Riiuli laius 90 cm, sügavus 45 cm, kõrgus 90 cm. Tarnitakse kokku monteerituna. Suurusi, disaini, toone ja viimistlus saab muuta vastavalt individuaalsele vajadusele. Lisainfo saamiseks pöörduge palun klienditeeninduse poole.

Riiul / jalatsiriiul tammest

328
Jalatsiriiul tammest. Karkass valmistatud 4x4 cm tammeprussist. Riiulid on 2 cm paksusest täistammest. Kõik detailid on täispikkad, valmistamisel kasutatud ainult parim võimalikest kvaliteedist tammepuitu. Riiul kaetud Osmo õlivahaga. Riiuli laius 120 cm, sügavus 37 cm, kõrgus 80 cm. Alumine riiul on 30 cm kõrge, ülemine - 70 cm kõrge. Alumine riiul 35 cm lai, ülemine - 25 cm lai. Tarnitakse detailidena, lihtne kokku monteerida. Suurusi, disaini ja värve saab muuta vastavalt individuaalsele vajadusele. Lisateabe saamiseks pöörduge palun klienditeeninduse poole.

Öökapp Paul

129
Öökapp Paul on valmistatud massiivsest 20 mm puidust. Võimalik tellida erinevatest puiduliikidest. Pildil naturaalne õli tamm. Kapp valmistatud preemium kvaliteedi tammeplankudest. Kõik meie mööbli pinnad kaetud õliga mis on täiesti ohutu teie pereliikmete tervisele. Öökapil on puutega avanev sahtel, võimalik ka tellida käepidemega. Tarnitakse kokku monteeritud kujul. 100% väärispuit massiiv täispikk plank! Eritellimusel materjal mõõt, toon ja viimistlus muudetav

TV alus – riiul Kim. 100% massiiv tamm

207355
Sügavus on 38 cm. Kõrgus 39cm. Pikkus 100, 120, 150 või 180 cm. Kapp Kim on valmistatud 100% preemium kvaliteedi 24mm paksustest massiiv tammeplankudest. Toode on kaetud naturaalse õliga. Eeelnevalt toonitud toonõliga vajadusel. Kõik meie mööbli pinnad kaetud õliga mis on täiesti ohutu teie pereliikmete tervisele. 100% väärispuit, massiiv täispikkplank! Eritellimusel mõõdud, jalad, käepidemed, toonid ja materjal muudetavad.

Riiul Tomy

199261
Riiul Tomy on saadaval ühetoonilisena kas 100% tamme või 100% saarepuidust, sammuti on valikus Oak&Ash vasjant, kus tagumine post on valgepärl õliga kaetud saar ja riiulid naturaalse õliga kaetud tamm. Riiuli kõrgus vali 117, 137 ja 157 cm vahel. Riiul valmistatud paksust massiivsest puidust. Tagumine post 40 mm paks, riiulid - 30 mm paksusega. Riiuli plaatide asukohad määrab klient ise - kas vasakul ääres, keskel või paremal. Vastavad kruvikohad on eelnevalt ettepuuritud Riiul on valmistatud massiivplankust, mis on ühendatud omavahel erilise tehnoloogia abil. See tagab materjalile stabiilsust ja vastupidavust. Valmistamisel kasutatud ainult preemium kvaliteedi puitu. Töödeldud naturaalse õliga. Kõik meie mööbli pinnad kaetud õliga mis on täiesti ohutu teie pereliikmete tervisele ja millel on ka FoodContactMaterial sertifikaat. 100% väärispuit massiiv täispikk plank! Eritellimusel mõõt, toon, material muudetavat. Lisateabe saamiseks pöörduge klienditoe poole.

Riiul Kats

354
Riiul Kats on saadaval kas ühetoonilisena kas 100% tamme või 100% saarepuidust, või Oak&Ash variandis, kus küljed ja tagumine post on valgepärl õliga saar ja riiulid naturaalse õliga tammest. Riiuli mõõt: Kõrgus 180 cm, laius 65 cm, sügavus 25 cm Riiul on valmistatud massiivplankust, mis on ühendatud omavahel erilise tehnoloogia abil, mis tagab materjalile stabiilsust ja vastupidavust. Valmistamisel kasutatud ainult preemium kvaliteedi puitu. Töödeldud naturaalse õliga. Kõik meie mööbli pinnad kaetud õliga mis on täiesti ohutu teie pereliikmete tervisele ja millel on ka FoodContactMaterial sertifikaat. 100% väärispuit massiiv täispikk plank! Eritellimusel mõõt, toom, material muudetavat. Lisateabe saamiseks pöörduge klienditoe poole.

Riiul Ruth

3554
Sügavus 12 cm, puidu paksus 20 mm, tamm või saar, mõõtmeid, viimistlust, materjali, toon saab muuta. Kaetud loodusliku õliga.

100% naturaalne puitplank!

Kõik meie mööbli pinnad on kaetud õliga, mis on teie pereliikmete tervisele täiesti ohutu ja mille on kinnitanud ka FoodContactMaterial.

Lisateabe saamiseks pöörduge klienditeeninduse poole.