Näitan 1–12 tulemust 22-st

Kuva küljemenüü

Kummut Lenna massiiv SAAR/KASK

677841
Kummut Lenna SAAR/KASK valmistatud preemium kvaliteedi 24 mm täispikk saare või kasepuidust, kliendi valikul. Pildil on tammepuidust valmistatud kummut. Kasest ja saarest valmistatud kummutitel on hind sama. Toode on kaetud Osmo õlivahaga, vajadusel toonitud Osmo õlipeitsiga. Eritellimusel võimalik tellida ka teiste viimistlustega, näiteks kattev õlivaha, värv, lakk ja teised. Kummut on 80 cm kõrge, 40 cm lai, pikkused võimalik valida 1,2m; 1,5m ning 1,8 meetri vahel. Eritellimusel kõik mõõdud muudetavat. Sahtlid valmistatud värvitud/õlitatud kasevineerist, võimalik tellida ka tammepuidust või spoonplaadist. Sahtlitel on kvaliteetsed vaikseltsulguvat liugurid. Sissefreesitud käepidemed, mida vajadusel saab asendada käepidemetega või valmistada push-to-open süsteemiga. Kummuti orienteeruvad kaalud on: 1,2m - 70 kg;  1,5m - 80kg; 1,8m - 90 kg. Võimalik tellida ka teistest puiduliikidest. Pildil tammepuidust valmistatud kummut. Tarnitakse kokku monteerituna.

Kummut Maria massiiv SAAR/KASK

652809
Kummut Maria SAAR/KASK valmistatud preemium kvaliteedi 20 mm täispikk lamelliga saare või kasepuidust, kliendi valikul. Pildil on tammepuidust valmistatud kummut. Kasest ja saarest valmistatud kummutitel on hind sama. Toode on kaetud Osmo õlivahaga, vajadusel toonitud Osmo õlipeitsiga. Eritellimusel võimalik tellida ka teiste viimistlustega, näiteks kattev õlivaha, värv, lakk ja teised. Kummut on 80 cm kõrge, 40 cm sügav, laiused võimalik valida 1,2m; 1,5m ning 1,8 meetri vahel. Eritellimusel kõik mõõdud muudetavat. Sahtlid valmistatud värvitud/õlitatud kasevineerist, võimalik tellida ka tammepuidust või spoon plaadist. Sahtlitel on kvaliteetsed vaikseltsulguvat liugurid. Sissefreesitud käepidemed, mida vajadusel saab asendada käepidemetega või valmistada push-to-open süsteemiga. Kummuti orienteeruvad kaalud on: 1,2m - 60 kg;  1,5m - 70kg; 1,8m - 80 kg. Võimalik tellida ka teistest puiduliikidest. Pildil on tammepuidust valmistatud kummut. Tarnitakse kokku monteerituna.

Kummut Maria madal massiiv SAAR/KASK

457568
Kummut Maria madal on valmistatud preemium kvaliteedi 20 mm täispikk lamelliga saare või kasepuidust, kliendi valikul. Saarest ja kasest kummutitel on hind sama. Toode on kaetud Osmo õlivahaga, vajadusel toonitud Osmo õlipeitsiga. Eritellimusel võimalik tellida ka teiste viimistlustega, näiteks kattev õlivaha, värv, lakk ja teised. Kummut on 60 cm kõrge, 40 cm sügav, laiused võimalik valida 1,2m; 1,5m ning 1,8 meetri vahel. Eritellimusel kõik mõõdud muudetavat. Sahtlid valmistatud värvitud/õlitatud kasevineerist, võimalik tellida ka tammepuidust või tammespoonplaadist. Sahtlitel on kvaliteetsed vaikseltsulguvat liugurid. Sissefreesitud käepidemed, mida vajadusel saab asendada käepidemetega või valmistada push-to-open süsteemiga. Kummuti orienteeruvad kaalud on: 1,2m - 40 kg;  1,5m -46kg; 1,8m - 55 kg. Võimalik tellida ka teistest puiduliikidest. Pildil kummut tammepuidust. Tarnitakse kokku monteerituna.

Kummut Maria kõrge SAAR/KASK massiiv

682841
Kummut Maria kõrge on valmistatud preemium kvaliteedi 20 mm täispikklamell kase või saare puidust kliendi valikul.  Pildil kummut tammepuidust! Hind saare ja kasekummutil sama.  Toode on kaetud Osmo õlivahaga, vajadusel toonitud Osmo õlipeitsiga. Eritellimusel võimalik tellida ka teiste viimistlustega, näiteks kattev õlivaha, värv, lakk ja teised. Kummut on 92 cm kõrge, 40 cm sügav, laiused võimalik valida 1,2m; 1,5m ning 1,8 meetri vahel. Eritellimusel kõik mõõdud muudetavat. Sahtlid valmistatud värvitud vineerist, võimalik tellida ka tammepuidust. Sahtlitel on kvaliteetsed vaikseltsulguvat liugurid. Sissefreesitud käepidemed, mida vajadusel saab asendada käepidemetega või valmistada push-to-open süsteemiga. Kummuti orienteeruvad kaalud on: 1,2m - 65 kg;  1,5m -75 kg; 1,8m - 85 kg. Võimalik tellida ka teistest puiduliikidest. Pildil kummut tammepuidust. Tarnitakse kokku monteerituna.

Kummut Artur 1 SAAR/KASK, massiiv

8751,389
Kummut Artur  SAAR/KASK (Pildil tammest valmistatud kummut!) valmistatud preemium kvaliteedi 20 mm täispikk lamelliga saare või kasepuidust kliendi valikul. Hind on saare ja kase kummutil sama . Uksed ja riiulid samuti täispuit. Vaikseltsulguvat hinged, uksed vajutusega avanevad.  Toode on kaetud Osmo õlivahaga, vajadusel toonitud Osmo õlipeitsiga. Eritellimusel võimalik tellida ka teiste viimistlustega, näiteks kattev õlivaha, värv, lakk ja teised. Kummut on 90 cm kõrge, 40 cm sügav, laiused võimalik valida 1,5m, 1,8m, 2m ja 2,5m  meetri vahel. Eritellimusel kõik mõõdud muudetavat. Võimalik tellida ka teistest puiduliikidest. Pildil tammest valmistatud kummut! Tarnitakse kokku monteerituna.

Kummut Artur, massiiv tamm

1,0291,634
Kummut Artur valmistatud preemium kvaliteedi 20 mm täispikk lamelliga tammepuidust. Uksed ja riiulid samuti täistamm. Vaikseltsulguvat hinged, uksed vajutusega avanevad.  Toode on kaetud Osmo õlivahaga, vajadusel toonitud Osmo õlipeitsiga. Eritellimusel võimalik tellida ka teiste viimistlustega, näiteks kattev õlivaha, värv, lakk ja teised. Kummut on 90 cm kõrge, 40 cm sügav, laiused võimalik valida 1,5m, 1,8m, 2m ja 2,5m  meetri vahel. Eritellimusel kõik mõõdud muudetavat. Võimalik tellida ka teistest puiduliikidest (saar, kask, sapelle irokko ja paljud teised) Tarnitakse kokku monteerituna.

Kõrge kummut Irene, tammespoon.

433534
Irene kõrge kummut on valmistatud kvaliteetsest stabiliseeritud puitlaastpaneelist 20 mm paksusega ja tammespooniga. Toode on kaetud Osmo õlivahaga, vajadusel toonitud Osmo õlipeitsiga. Soovi korral on saadaval ka muud viimistlused, nagu katev õlivaha, värv, lakk ja muud. Kummut kõrgus 92 cm, sügavus 40 cm, laius valida 1,2 m; Alates 1,5 m kuni 1,8 m.Kõiki mõõtmeid saab muuta eritellimusel. Sahtlid vineerist, võimalik tellida samast materjalist mis korpuski. Sahtlitel on kvaliteetsed vaikselt sulguvad liugurid. Freesitud käepidemed, mida saab vajadusel asendada käepidemete või push-to-open-süsteemidega. Tarnitakse kokkupanemata. Lihtne kokku panna.

Kummut Maria kõrge massiiv tamm

802989
Kummut Maria kõrge on valmistatud preemium kvaliteedi 20 mm täispikk lamelliga tammepuidust.  Toode on kaetud Osmo õlivahaga, vajadusel toonitud Osmo õlipeitsiga. Eritellimusel võimalik tellida ka teiste viimistlustega, näiteks kattev õlivaha, värv, lakk ja teised. Kummut on 92 cm kõrge, 40 cm sügav, laiused võimalik valida 1,2m; 1,5m ning 1,8 meetri vahel. Eritellimusel kõik mõõdud muudetavat. Sahtlid valmistatud värvitud vineerist, võimalik tellida ka tammepuidust. Sahtlitel on kvaliteetsed vaikseltsulguvat liugurid. Sissefreesitud käepidemed, mida vajadusel saab asendada käepidemetega või valmistada push-to-open süsteemiga. Kummuti orienteeruvad kaalud on: 1,2m - 65 kg;  1,5m -75 kg; 1,8m - 85 kg. Võimalik tellida ka teistest puiduliikidest (saar, kask, sapelle irokko ja paljud teised) Tarnitakse kokku monteerituna.

Kummut Maria madal massiiv tamm

538668
Kummut Maria madal on valmistatud preemium kvaliteedi 20 mm täispikk lamelliga tammepuidust.  Toode on kaetud Osmo õlivahaga, vajadusel toonitud Osmo õlipeitsiga. Eritellimusel võimalik tellida ka teiste viimistlustega, näiteks kattev õlivaha, värv, lakk ja teised. Kummut on 60 cm kõrge, 40 cm sügav, laiused võimalik valida 1,2m; 1,5m ning 1,8 meetri vahel. Eritellimusel kõik mõõdud muudetavat. Sahtlid valmistatud värvitud vineerist, võimalik tellida ka tammepuidust. Sahtlitel on kvaliteetsed vaikseltsulguvat liugurid. Sissefreesitud käepidemed, mida vajadusel saab asendada käepidemetega või valmistada push-to-open süsteemiga. Kummuti orienteeruvad kaalud on: 1,2m - 40 kg;  1,5m -46kg; 1,8m - 55 kg. Võimalik tellida ka teistest puiduliikidest (saar, kask, sapelle irokko ja paljud teised) Tarnitakse kokku monteerituna.

Kummut Maria massiiv tamm

767952
Kummut Maria valmistatud preemium kvaliteedi 20 mm täispikk lamelliga tammepuidust.  Toode on kaetud Osmo õlivahaga, vajadusel toonitud Osmo õlipeitsiga. Eritellimusel võimalik tellida ka teiste viimistlustega, näiteks kattev õlivaha, värv, lakk ja teised. Kummut on 80 cm kõrge, 40 cm sügav, laiused võimalik valida 1,2m; 1,5m ning 1,8 meetri vahel. Eritellimusel kõik mõõdud muudetavat. Sahtlid valmistatud värvitud vineerist, võimalik tellida ka tammepuidust. Sahtlitel on kvaliteetsed vaikseltsulguvat liugurid. Sissefreesitud käepidemed, mida vajadusel saab asendada käepidemetega või valmistada push-to-open süsteemiga. Kummuti orienteeruvad kaalud on: 1,2m - 60 kg;  1,5m - 70kg; 1,8m - 80 kg. Võimalik tellida ka teistest puiduliikidest (saar, kask, sapelle irokko ja paljud teised) Tarnitakse kokku monteerituna.

Kummut Lenna massiiv tamm

796989
Kummut Lenna valmistatud preemium kvaliteedi 24 mm täispikk tammeplangust.  Toode on kaetud Osmo õlivahaga, vajadusel toonitud Osmo õlipeitsiga. Eritellimusel võimalik tellida ka teiste viimistlustega, näiteks kattev õlivaha, värv, lakk ja teised. Kummut on 80 cm kõrge, 40 cm lai, pikkused võimalik valida 1,2m; 1,5m ning 1,8 meetri vahel. Eritellimusel kõik mõõdud muudetavat. Sahtlid valmistatud värvitud/õlitatud kasevineerist, võimalik tellida ka tammepuidust. Sahtlitel on kvaliteetsed vaikseltsulguvat liugurid. Sissefreesitud käepidemed, mida vajadusel saab asendada käepidemetega või valmistada push-to-open süsteemiga. Kummuti orienteeruvad kaalud on: 1,2m - 70 kg;  1,5m - 80kg; 1,8m - 90 kg. Võimalik tellida ka teistest puiduliikidest (saar, kask, sapelle irokko ja paljud teised). Saarest ja kasest sama kummuti hind on 15% soodsam kui tammest. Kasest ja saarest kummut valmistatakse samuti kõrgkvaliteetsest täispikk plankust. Tarnitakse kokku monteerituna.

Kapp Tomy

551631
Kapp Tomy on valmistatud naturaalsest parima kvaliteedi tamme puidust kombineerituna tamme spoonplaadiga. Võimalik tellida ka saarepuidust või teistest puiduliikidest. Kappi kõrgus 200 cm, sahtlid 25 cm. Laius 100 või 120 cm. Sügavus 38 cm. Võimalik tellida erinevates toonides. Korpuse seina paksus 2 cm Eritellimusel materjal mõõt, toon ja viimistlus muudetav Kapil on 2 vaikseltsulguvat sahtlit ja vaikseltsulguvate hingedega uksed. Kokku 4 riiulit. Lisateabe saamiseks pöörduge klienditoe poole.