Näitan 1–12 tulemust 151-st

Kuva küljemenüü

Laud Kalasaba

Eestis valmistatud laud Marta on mõeldud teenima omaniku aastakümneid - see on vastupidav ja stabiilne kuna on valmistatud kõrgeima kvaliteedi pikka lamelliga lauaplaadist ja viimistletud loodusliku õliga. Laud  on täiesti ohutu teie pereliikmete tervisele kuna see on kaetud premium kvaliteedi töötasapinna õliga, mis vastab kõige rangematele kasutusala normidele. Meie kasutatud õli on üks vähestest mis täiesti ohutu inimese tervisele kokkupuudes toiduga. Laua kõrgus 750 mm. Lauaplaadi paksus 30mm. Laua jalad 50x50 mm Lauale võimalik tellida pikkendusplaat kas ühele või mõlemale poolele, millega on võimalik pikkendada laud 50 või 100 cm võrra Laua mõõt, serv, toon, jalad, plaadi paksus ja muud omadused on eritellimusel muudetavat. Samuti on võimalik tellida laua muudest puiduliikidest (saar, pöök, kask). Lisainfoks võtke ühendust meie klienditeenindusega.

TV alus Pille. Massiiv saar.

Sügavus 40 cm, kõrgus 55 cm Pikkus 150, 180 ja 200 cm Jagatud võrdselt 3 osaks. Keskel avatud riiul ja külgedel uksed. Korpus ise on 40 cm kõrgune. Teleri alus on valmistatud kvaliteetsest saarepuust paksusega 25mm. Naturaalse õli ja vahaga viimistletud tammespooniga uksed. Toote korpus on kaetud valge mööblivärviga. Samuti on võimalik tellida kaetuna õlivahaga, vajadusel ka sobivasse tooni toonituna. Värv ega viimistlus hinda ei mõjuta. Sama tammepuidust mudel hakkab maksma umbes +17% saarest toote hinnale lisaks. Kõik meie mööbli pinnad on kaetud viimistlusmaterjalidega, mis on teie pereliikmete tervisele täiesti ohutud. Uksed avanevad vajutades. Telekakappi saab tellida ka teistes värvitoonides. Eritellimusel saab muuta suurust, jalgu, käepidemeid/ava, toone ja materjali.

TV alus Zero. Massiiv saar

Sügavus 40 cm, kõrgus 44 cm. Pikkus 150, 180 ja 200 cm, jagatud võrdselt 3 sektsiooniks. Keskel avatud riiul ja kõlgedel sahtlid. 4 cm kõrgel alusraamil. TV-alus on valmistatud tippkvaliteedi 100% massiiv 25mm tammeplangust. Toode on kaetud musta mööblivärviga. Võimalik tellida ka õlivaha viimistlusega, vajadusel ka eelnevalt peitsituna sobivasse tooni. Värv ega viimistlus hinda ei mõjuta. Sama tammepuidust mudel hakkab maksma umbes +17% tuhatoote hinnast. Kõik meie mööbli pinnad on kaetud viimistlusvahenditega, mis on teie pereliikmete tervisele täiesti ohutud. Sahtlid avanevad vajutusega. TV-aluse saab tellida ka muudes värvitoonides. Suurust, jalgu, käepidemeid, toone ja materjali saab eritellimusel muuta.

TV alus Vadi. Tammespoon.

Sügavus 38 cm Kõrgus 38 cm. Pikkus 180, 200 ja 250 cm. Vadi TV alus on valmistatud 100% kvaliteetsest tammespoon plaadist paksusega 3 cm.Toode on kaetud tume hõbedaste peitsi ja lakiga (nagu fotol). Võimalik tellida ka naturaalsetes tamme värvides (sel juhul on katteks õli ja vaha), vajadusel eelnevalt õlipeitsiga toonitud. Võimalik tellida ka värvitud variant RAL kataloogi järgi. Viimistlus ei mõjuta toote maksumust. Kõik meie mööbli pinnad on kaetud katetega, mis on teie pereliikmete tervisele täiesti ohutud. Vasakul on sahtel, paremal kaks ust, mille taga on riiul. Avamine vajutades. Mõõdud, jalad, käepidemed, varjud, materjal, sahtli paigutus ja kogus on eritellimusel muudetavad.

Kummut Lenna massiiv SAAR/KASK

Kummut Lenna SAAR/KASK valmistatud preemium kvaliteedi 24 mm täispikk saare või kasepuidust, kliendi valikul. Pildil on tammepuidust valmistatud kummut. Kasest ja saarest valmistatud kummutitel on hind sama. Toode on kaetud Osmo õlivahaga, vajadusel toonitud Osmo õlipeitsiga. Eritellimusel võimalik tellida ka teiste viimistlustega, näiteks kattev õlivaha, värv, lakk ja teised. Kummut on 80 cm kõrge, 40 cm lai, pikkused võimalik valida 1,2m; 1,5m ning 1,8 meetri vahel. Eritellimusel kõik mõõdud muudetavat. Sahtlid valmistatud värvitud/õlitatud kasevineerist, võimalik tellida ka tammepuidust või spoonplaadist. Sahtlitel on kvaliteetsed vaikseltsulguvat liugurid. Sissefreesitud käepidemed, mida vajadusel saab asendada käepidemetega või valmistada push-to-open süsteemiga. Kummuti orienteeruvad kaalud on: 1,2m - 70 kg;  1,5m - 80kg; 1,8m - 90 kg. Võimalik tellida ka teistest puiduliikidest. Pildil tammepuidust valmistatud kummut. Tarnitakse kokku monteerituna.

Kummut Maria massiiv SAAR/KASK

Kummut Maria SAAR/KASK valmistatud preemium kvaliteedi 20 mm täispikk lamelliga saare või kasepuidust, kliendi valikul. Pildil on tammepuidust valmistatud kummut. Kasest ja saarest valmistatud kummutitel on hind sama. Toode on kaetud Osmo õlivahaga, vajadusel toonitud Osmo õlipeitsiga. Eritellimusel võimalik tellida ka teiste viimistlustega, näiteks kattev õlivaha, värv, lakk ja teised. Kummut on 80 cm kõrge, 40 cm sügav, laiused võimalik valida 1,2m; 1,5m ning 1,8 meetri vahel. Eritellimusel kõik mõõdud muudetavat. Sahtlid valmistatud värvitud/õlitatud kasevineerist, võimalik tellida ka tammepuidust või spoon plaadist. Sahtlitel on kvaliteetsed vaikseltsulguvat liugurid. Sissefreesitud käepidemed, mida vajadusel saab asendada käepidemetega või valmistada push-to-open süsteemiga. Kummuti orienteeruvad kaalud on: 1,2m - 60 kg;  1,5m - 70kg; 1,8m - 80 kg. Võimalik tellida ka teistest puiduliikidest. Pildil on tammepuidust valmistatud kummut. Tarnitakse kokku monteerituna.

Kummut Maria madal massiiv SAAR/KASK

Kummut Maria madal on valmistatud preemium kvaliteedi 20 mm täispikk lamelliga saare või kasepuidust, kliendi valikul. Saarest ja kasest kummutitel on hind sama. Toode on kaetud Osmo õlivahaga, vajadusel toonitud Osmo õlipeitsiga. Eritellimusel võimalik tellida ka teiste viimistlustega, näiteks kattev õlivaha, värv, lakk ja teised. Kummut on 60 cm kõrge, 40 cm sügav, laiused võimalik valida 1,2m; 1,5m ning 1,8 meetri vahel. Eritellimusel kõik mõõdud muudetavat. Sahtlid valmistatud värvitud/õlitatud kasevineerist, võimalik tellida ka tammepuidust või tammespoonplaadist. Sahtlitel on kvaliteetsed vaikseltsulguvat liugurid. Sissefreesitud käepidemed, mida vajadusel saab asendada käepidemetega või valmistada push-to-open süsteemiga. Kummuti orienteeruvad kaalud on: 1,2m - 40 kg;  1,5m -46kg; 1,8m - 55 kg. Võimalik tellida ka teistest puiduliikidest. Pildil kummut tammepuidust. Tarnitakse kokku monteerituna.

Kummut Maria kõrge SAAR/KASK massiiv

Kummut Maria kõrge on valmistatud preemium kvaliteedi 20 mm täispikklamell kase või saare puidust kliendi valikul.  Pildil kummut tammepuidust! Hind saare ja kasekummutil sama.  Toode on kaetud Osmo õlivahaga, vajadusel toonitud Osmo õlipeitsiga. Eritellimusel võimalik tellida ka teiste viimistlustega, näiteks kattev õlivaha, värv, lakk ja teised. Kummut on 92 cm kõrge, 40 cm sügav, laiused võimalik valida 1,2m; 1,5m ning 1,8 meetri vahel. Eritellimusel kõik mõõdud muudetavat. Sahtlid valmistatud värvitud vineerist, võimalik tellida ka tammepuidust. Sahtlitel on kvaliteetsed vaikseltsulguvat liugurid. Sissefreesitud käepidemed, mida vajadusel saab asendada käepidemetega või valmistada push-to-open süsteemiga. Kummuti orienteeruvad kaalud on: 1,2m - 65 kg;  1,5m -75 kg; 1,8m - 85 kg. Võimalik tellida ka teistest puiduliikidest. Pildil kummut tammepuidust. Tarnitakse kokku monteerituna.

Kummut Artur 1 SAAR/KASK, massiiv

Kummut Artur  SAAR/KASK (Pildil tammest valmistatud kummut!) valmistatud preemium kvaliteedi 20 mm täispikk lamelliga saare või kasepuidust kliendi valikul. Hind on saare ja kase kummutil sama . Uksed ja riiulid samuti täispuit. Vaikseltsulguvat hinged, uksed vajutusega avanevad.  Toode on kaetud Osmo õlivahaga, vajadusel toonitud Osmo õlipeitsiga. Eritellimusel võimalik tellida ka teiste viimistlustega, näiteks kattev õlivaha, värv, lakk ja teised. Kummut on 90 cm kõrge, 40 cm sügav, laiused võimalik valida 1,5m, 1,8m, 2m ja 2,5m  meetri vahel. Eritellimusel kõik mõõdud muudetavat. Võimalik tellida ka teistest puiduliikidest. Pildil tammest valmistatud kummut! Tarnitakse kokku monteerituna.

TV alus Ralf. 100% massiiv tamm

Sügavus on 38 cm. Kõrgus 38cm. Pikkus 150, 180, 200 ja 250 cm. Kapp Ralf on valmistatud 100% preemium kvaliteedi 20mm täispikk massiiv tammest. Toode on kaetud naturaalse õlivahaga. Eeelnevalt toonitud toonõliga. Kõik meie mööbli pinnad kaetud täiesti ohutu teie pereliikmete tervisele õlidega. Külgedel uksed, keskel sahtel. Push-to-open avamine. 100% väärispuit, massiiv täispikkplank! Eritellimusel mõõdud, jalad, käepidemed, toonid, materjal, sahtlite asukohad ja arv muudetavad.

TV alus Arina. Tamme või saare spoon

Eestis valmistatud TV alus on kõrgkvaliteetsest 26 mm PLP puitplaadist, kaetud naturaalse tamme spooniga. Viimistletud valge katva õlivahaga. Võimalik tellida teiste viimistlustega, teistest materjalidest - täispuit/ niiskuskindel HDF jne. Sügavus on 40 cm. Kõrgus 40cm. Pikkus  120, 150, 180, 200 ja 230 cm. Pildil tammespooniga kapp, valge kattev õlivaha Osmo Eritellimusel mõõdud, jalad, käepidemed, toonid ja materjal muudetavad.

Kummut Artur, massiiv tamm

Kummut Artur valmistatud preemium kvaliteedi 20 mm täispikk lamelliga tammepuidust. Uksed ja riiulid samuti täistamm. Vaikseltsulguvat hinged, uksed vajutusega avanevad.  Toode on kaetud Osmo õlivahaga, vajadusel toonitud Osmo õlipeitsiga. Eritellimusel võimalik tellida ka teiste viimistlustega, näiteks kattev õlivaha, värv, lakk ja teised. Kummut on 90 cm kõrge, 40 cm sügav, laiused võimalik valida 1,5m, 1,8m, 2m ja 2,5m  meetri vahel. Eritellimusel kõik mõõdud muudetavat. Võimalik tellida ka teistest puiduliikidest (saar, kask, sapelle irokko ja paljud teised) Tarnitakse kokku monteerituna.