Näitan 1–12 tulemust 143-st

Kuva küljemenüü

Puidust seinaribi paneelid

Trendikad tamme- või saarepuidust või tammespoonitud puidust seinapaneelid vertikaalsete või horisontaalsete puitliistude suunaga ja erinevate võimalikete põhjadega. Kõrvalmõjuna - ruumi akustika parandamine. Seinapaneeli hind sõltub paljudest teguritest: ribi paksus, laius ning pikkus, kas kasutatakse täispikk või sõrmjatk või spoonmaterjal, milline on põhi (tammespoon, vineer, vineer kaetud kangaga jne jne). Nii 1m2 hind võib varjeeruda 120 eurost kuni 500 euroni ja mõni projekti puhul veelgi rohkem, täpsema hinnapakkumise saamiseks võtke ühendust meie klienditeenindusega. Mõned näidishinnad:
  1. seinaribipaneelid puidust ja tammespooniga, mustal mdf põhjal paneeli pikkus kuni 280 cm, ribi paksus 2 cm ja ribide vahe 2 cm või ribi paksus 4 cm ja ribide vahe 4 cm, viimistletud Osmo õlivahaga ja vajadusel toonitud - 130 eur/m2
  2. seianribipaneelid täistammest, sõrmjatk mustal mdf põhjal, ribi paksus 2 cm ja ribide vahe 2 cm või ribi paksus 4 cm ja ribide vahe 4 cm,viimistletud Osmo õlivahaga ja vajadusel peitsitud - 130 eur/m2
  3. Seinaribid täistammest täispikk lamell, mustal mdf põhjal, ribi paksus 2 cm ja ribide vahe 2 cm või ribi paksus 4 cm ja ribide vahe 4 cm,, viimistletud Osmo õlivahaga ja vajadusel peitsitud - 230 eur/m2

TV alus Ralf. 100% massiiv tamm

4821,110
Sügavus on 38 cm. Kõrgus 38cm. Pikkus 150, 180, 200 ja 250 cm. Kapp Ralf on valmistatud 100% preemium kvaliteedi 20mm täispikk massiiv tammest. Toode on kaetud naturaalse õlivahaga. Eeelnevalt toonitud toonõliga. Kõik meie mööbli pinnad kaetud täiesti ohutu teie pereliikmete tervisele õlidega. Külgedel uksed, keskel sahtel. Push-to-open avamine. 100% väärispuit, massiiv täispikkplank! Eritellimusel mõõdud, jalad, käepidemed, toonid, materjal, sahtlite asukohad ja arv muudetavad.

TV alus Arina. Tamme või saare spoon

250549
Eestis valmistatud TV alus on kõrgkvaliteetsest 26 mm PLP puitplaadist, kaetud naturaalse tamme spooniga. Viimistletud valge katva õlivahaga. Võimalik tellida teiste viimistlustega, teistest materjalidest - täispuit/ niiskuskindel HDF jne. Sügavus on 40 cm. Kõrgus 40cm. Pikkus  120, 150, 180, 200 ja 230 cm. Pildil tammespooniga kapp, valge kattev õlivaha Osmo Eritellimusel mõõdud, jalad, käepidemed, toonid ja materjal muudetavad.

Kummut Artur, massiiv tamm

9351,485
Kummut Artur valmistatud preemium kvaliteedi 20 mm täispikk lamelliga tammepuidust. Uksed ja riiulid samuti täistamm. Vaikseltsulguvat hinged, uksed vajutusega avanevad.  Toode on kaetud Osmo õlivahaga, vajadusel toonitud Osmo õlipeitsiga. Eritellimusel võimalik tellida ka teiste viimistlustega, näiteks kattev õlivaha, värv, lakk ja teised. Kummut on 90 cm kõrge, 40 cm sügav, laiused võimalik valida 1,5m, 1,8m, 2m ja 2,5m  meetri vahel. Eritellimusel kõik mõõdud muudetavat. Võimalik tellida ka teistest puiduliikidest (saar, kask, sapelle irokko ja paljud teised) Tarnitakse detailides. Lihtne kokku monteerida.

Diivanilaud Iiris

205482
Diivanilaud Iiris on valmistatud parimast tamme või saare puidust ning on värvitud samast puidust jalgadel.  Toode on mõeldud teenima omaniku aastakümneid – see on vastupidav ja stabiilne kuna on valmistatud kõrgeima kvaliteedi plankudest laiusega 10-15cm. Lauaplangud on hoolikalt valitud ja omavahel ühendatud erilise saksa tehnoloogia abil. Laud Loft on täiesti ohutu teie pereliikmete tervisele kuna see on kaetud premium kvaliteedi spetsiaalselt töötasapindadele väljatöötatud õliga, mis vastab kõige rangematele kasutusala normidele. Laua kõrgus 430 mm. Lauaplaadi paksus 24mm. Laua mõõt, serv, toon, jalad ja selle kinnituskoht lauaplaadile, plaadi paksus ja muud omadused on eritellimusel muudetavat. Samuti on võimalik tellida laua muudest puiduliikidest. Lisainfoks võtke ühendust meie klienditeenindusega. Materjal ja toon märkige tellides lisainfo lahtrisse check-outi juures.

Diivanilaud Loft

205482
Diivanilaud Loft on valmistatud parimast tamme või saare puidust ning on metalljalgadel.  Toode on mõeldud teenima omaniku aastakümneid – see on vastupidav ja stabiilne kuna on valmistatud kõrgeima kvaliteedi plankudest laiusega 10-25cm. Lauaplangud on hoolikalt valitud ja omavahel ühendatud erilise saksa tehnoloogia abil. Laud Loft on täiesti ohutu teie pereliikmete tervisele kuna see on kaetud premium kvaliteedi spetsiaalselt töötasapindadele väljatöötatud õliga, mis vastab kõige rangematele kasutusala normidele. Laua kõrgus 400 mm. Lauaplaadi paksus 24mm. Laua mõõt, serv, toon, jalad ja selle kinnituskoht lauaplaadile, plaadi paksus ja muud omadused on eritellimusel muudetavat. Samuti on võimalik tellida laua muudest puiduliikidest. Lisainfoks võtke ühendust meie klienditeenindusega. Materjal ja toon märkige tellides lisainfo lahtrisse check-outi juures.

TV alus Mirtel. 100% massiiv tamm

486648
Sügavus 40 cm, kõrgus 55 cm. Pikkus 150, 180 ja 200 cm. TV-alus July korpus on valmistatud tippkvaliteedi 100% massiiv 20mm täispikklamell tammeplaadist. Toode on kaetud õlivahaga. Kõik meie mööbli pinnad on kaetud õliga, mis on teie pereliikmete tervisele täiesti ohutu. Keskel sahtel ja avatud riiul. Külgedel uksed, mille taga riiul. Uksed ja sahtlid on sissefreesitud servaga avamiseks. Pildil tamm valge. TV-aluse saab tellida ka muudes värvitoonides. Suurust, jalgu, käepidemeid, toone ja materjali saab eritellimusel muuta.

TV alus Oxygen. Tamme või saare spoon

283382
Eestis valmistatud TV alus on 26 mm kõrgkvaliteetsest puitlaastplaadist, kaetud naturaalse tamme spooniga. Viimistletud õlivahaga. Sügavus on 40 cm. Kõrgus 55cm. Pikkus  150 ja 180 cm. Pildil tammespooniga kapp, naturaalne õlivaha Sahtlid on teleskoop liuguritega. Tamme spooniga Eritellimusel mõõdud, jalad, käepidemed, toonid ja materjal muudetavad.

TV alus Carola tammespoon.

459756
Sügavus 40 cm, kõrgus 52 cm. Pikkus 150 ja 200, 240, 280 cm. TV-alus Carola on valmistatud tippkvaliteedsest PLP plaadist tammespooniga 26 mm plaadist. Toode on kaetud Osmo õlivahaga. Metall jalad. TV-aluse saab tellida ka muudes värvitoonides. Suurust, jalgu, käepidemeid, toone ja materjali saab eritellimusel muuta. Võimalik tellida ka massiivtammest või muust puiduliigist.

TV alus Stina pähklispoon.

540890
Sügavus 40 cm, kõrgus 52 cm. Pikkus 150 ja 200, 240, 280 cm. TV-alus Stina on valmistatud tippkvaliteedi 25 mm ameerika pähklispoon plaadist. Toode on kaetud Osmo õlivahaga. Metall jalad. TV-aluse saab tellida ka muudes värvitoonides. Suurust, jalgu, käepidemeid, toone ja materjali saab eritellimusel muuta.

Kõrge kummut Irene, tammespoon.

433534
Irene kõrge kummut on valmistatud kvaliteetsest stabiliseeritud puitlaastpaneelist 20 mm paksusega ja tammespooniga. Toode on kaetud Osmo õlivahaga, vajadusel toonitud Osmo õlipeitsiga. Soovi korral on saadaval ka muud viimistlused, nagu katev õlivaha, värv, lakk ja muud. Kummut kõrgus 92 cm, sügavus 40 cm, laius valida 1,2 m; Alates 1,5 m kuni 1,8 m.Kõiki mõõtmeid saab muuta eritellimusel. Sahtlid vineerist, võimalik tellida samast materjalist mis korpuski. Sahtlitel on kvaliteetsed vaikselt sulguvad liugurid. Freesitud käepidemed, mida saab vajadusel asendada käepidemete või push-to-open-süsteemidega. Tarnitakse kokkupanemata. Lihtne kokku panna.

Diivanilaud Mike

153356
Diivanilaud Mike on mõeldud teenima omaniku aastakümneid – see on vastupidav ja stabiilne kuna on valmistatud kõrgeima kvaliteedi plankudest laiusega 10-25cm. Lauaplangud on hoolikalt valitud ja omavahel ühendatud erilise tehnoloogia abil. Laud Mike on täiesti ohutu teie pereliikmete tervisele kuna see on kaetud premium kvaliteedi spetsiaalselt töötasapindadele väljatöötatud õliga, mis vastab kõige rangematele kasutusala normidele. Meie kasutatud õli on üks vähestest mis täiesti ohutu inimese tervisele kokkupuudes toiduga. Laua kõrgus 430 mm. Lauaplaadi paksus 26mm. Laua mõõt, serv, toon, jalad ja selle kinnituskoht lauaplaadile, plaadi paksus ja muud omadused on eritellimusel muudetavat. Samuti on võimalik tellida laua muudest puiduliikidest. Lisainfoks võtke ühendust meie klienditeenindusega.