KordumaKippuvatKüsimused

Kõikide materjali ja toonide näidistega saate tutvuda meil tootmises Paemurru 14, Harku, Laabi aadressil. Vajalik kindlasti eelnev ajaline kokkuleppe!

Toonimiseks kasutame Osmo õlipeitse. Samuti võimalik ka mööblit tellida värvituna poolmatt või matt värviga RAL katalogi järgi

Valmis tellimused saab kätte Paemurru 14, Harku, Laabi aadressil kätte. Eelnev ajaline kokkuleppe on kindlasti vajalik!

Transport hetkel lahendatud Itellaga, kohaletoimetamis tasu 35 eur üle eesti tellimuse kohta. Tarnitakse välisukseni.

Materjal millest valmistame mööblit on pärit ainult heaperemeheliketest metsadest. Ostame kahelt eesti kohaliketelt suurimalt tarnijatelt, kellel aastaringselt kontrollitud sisekliima ladudes. Materjal ise on korralikult kuivatatud vaakumkuivatites. Riigid kust tamm tuleb on Sloveenia, USA, Poola ja väiksemal määral Ukraina. Eestis kahjuks kvaliteetset tamme ei kasva.

Saar tuleb Ukrainast, Poolast ja USA-st tuleb valge saar.

Mööbel vaikimisi viimistletud Osmo õlivahaga Polyx.

Väga kvaliteetne toode, mis imbub puidupooridesse nagu õli ja jätab kaitsekihi ka pealispinnale, mille pärast võite mitte muretseda maha läinud veini, toidu vms. Kogemus näitab, et ka kuuma tassi randid ei jää ka pinnale, kuid see pigem mitteametlik info 🙂 Mustus on lihtne pühkida niiske lappiga ära.

Hooldusõlitust pinnad ei vaja ja normaalse kasutuse juures ning jäävad ilusad aastakümneid. Kui siiski mingi koht on kulunud, siis kohtparandusega on lihtne taastada uueks sama õlivaha peale tõmmates õrna kihina, selleks ei pea puitu isegi lihvima.

Eritellimustega me oleme üsna paindlikud. Üle poole meie e-poe tellimustest läheb välja ühe või teise muutusega, et paremini vastata kliendi ootustele.

Kui muudatus on väike, näiteks ei soovi nuppe, vaid vajutusega avamine sahtlil või vastupidi. Või näiteks ühele TV kappile soovite teise TV kappi jalad, siis sellised muudatused hinnalisa reeglina ei too kaasa, kui jutt ei ole metalljalgadest – need on kõvasti kallimad.

Juhul kui muudatustega muutub näiteks pinna suurus vms, mis toob kaasa materjali kulu suurenemise, siis tuleb lisatasu.

Kui e-poes toode juures ei ole vajaliku valikuvõimalust, siis pange kogu info millega peame arvestama lisainfo lahtrisse tellimuse vormistamisel.

E-poest tellimuse vormistades on teil 3 valikut, kas tasuda Maksekeskuse pankalinkidega (olemas kõikide Eesti põhipankade lingid) või ülekannega, sel juhul peale tellimuse vormistamist Teile tuleb meili tellimuse kinnitus kõikide vajalikute rekvisiitidega. Või valides “tasun hiljem” saate valida mitme järelmaksu võimaluse vahel.

Kui tellimus tasutud ettevõttele kontolt, siis e-poe süsteem ei saada automaatselt Teie ettevõttele vormistatud arvet. Kui soovite arvet firma nimele, siis pange see info koos ettevõtte rekvisiitidega lisainfo lahtrisse tellimust vormistades.

Näidisruumi või poodi meil kahjuks ei ole. Kõikide materjali ja toonide näidistega saate tutvuda meil tootmises Paemurru 14, Harku, Laabi aadressil. Vajalik kindlasti eelnev ajaline kokkuleppe!

Kui mõni Teile huvi pakuv toode on parajasti valmimas, siis saame see ka näidata.

Kuna enamus meie tooteid on massiivpuidust, millele pakume ka väga laias valikus toonimis ja viimistlusvõimalusi, ning samuti üle 60% tellimustest lähevad väikeste muudatustega välja siis ei ole võimalik mööblit ette lattu toota. Valmistamisaeg reeglina materjali ja furnituuri olemasolul hankijate laos ca 6 nädalat.